down

Wybrane choroby zakaźne

Prof. dr Sun Peilin
(Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia)

LECZENIE WYBRANYCH POWSZECHNYCH
CHORÓB ZAKAŹNYCH

(borelioza, mononukleoza, fibromialgia, grypa, półpasiec i.in.)

22-23 czerwca 2024

Zapraszamy do udziału w szkoleniu z zakresu tradycyjnej medycyny chińskiej dla zaawansowanych prowadzonym autorsko przez chińskiego profesora dr Suna Peilina z Jing Ming College of Oriental Medicine w Brukseli.

PROGRAM:
Mimo że większość chorób zakaźnych może być leczona z powodzeniem za pomocą medycyny współczesnej, nie zawsze się to udaje. TMC również posiada długą historię analizy i leczenia tego rodzaju chorób. Jednocześnie połączenie medycyny współczesnej i TMC mogłoby przynosić lepsze rezultaty terapeutyczne, powodując, co oczywiste, mniej skutków ubocznych. Przy czym TMC mogłaby być stosowana do radzenia sobie z wieloma objawami klinicznymi tam, gdzie medycyna współczesna jest bezsilna. Na przykład, podczas gdy ostre zakażenie bakteryjne przy boreliozie kontrolowane jest za pomocą antybiotyków, towarzyszące dolegliwości kliniczne, takie jak ból stawów i mięśni, zmęczenie, osłabienie, bezsenność itd., mogą utrzymywać się przez dość długi czas, co w znacznym stopniu może zaburzać jakość życia codziennego i zdrowie.
Tematyka kursu będzie dotyczyć następujących zagadnień:

 • Grypy,
 • Ospy wietrznej,
 • Świnki,
 • Zapalenia wątroby,
 • Mononukleozy,
 • Półpaśca,
 • Fibromialgii,
 • Boreliozy,
 • Odry,
 • Zapalenia opon mózgowych,
 • Chorób zakaźnych przenoszonych drogą płciową,
 • Gruźlicy.

Miejsce: Kraków, SDH „Jubilat”,  Al. Krasińskiego 1-3,  sala konferencyjna VII piętro

Godziny zajęć:
Sobota 10’00-19’00 (z przerwą na obiad w godz. 13’00-15’00), niedziela 9’00-15’00 (bez przerwy obiadowej) – łącznie 16 godzin szkoleniowych

Cena podstawowa: 1200 złwpłata do 17 maja 2024
Cena zniżkowa: 1020 zł – warunek: wpłata całej kwoty do dnia 2 kwietnia 2024

Numer konta bankowego:
Instytut Medycyny Chińskiej, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470
Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: CHOROBY ZAKAŹNE

Wykłady odbywają się w języku angielskim i tłumaczone są na język polski przez tłumacza dobrze znającego terminologię medycyny chińskiej i zachodniej.

Sun Peilin_L1070682@Prof. dr Sun Peilin jest profesorem TCM na Guangxi University of Traditional Chinese Medicine oraz Jiangxi College of Traditional Chinese Medicine – obie uczelnie w Chinach, oraz Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia. W Gandawie prowadzi własną klinikę oraz wykłada w renomowanych szkołach TCM w wielu krajach oraz zapraszany jest jako prelegent na międzynarodowe kongresy TMC. Od początku 2012 roku jest również wykładowcą w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie.
Prof. dr Sun Peilin jest autorem znanych książek: autorskich prac: „The Treatment of Pain with Chinese Herbs and Acupuncture” (jest również wydanie w języku niemieckim) i „Sports Medicine in TCM”, oraz “Management of Post-Operative Pain with Acupuncture” (razem z: Giovanni Maciocia) i “Bi Syndromes” (razem z: L. Vangermeersh).

UWAGA:
1. W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji do dnia 17 maja 2024 r. cała kwota wpisowego zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po tym terminie kwota wpisowego nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji seminarium; możliwe jest jedynie przeniesienie tej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika szkolenia).
2. W przypadku zbyt małej ilości uczestników zgłoszonych do dnia 17 maja 2024 seminarium może zostać odwołane. W takim przypadku osoby, które wpłaciły wpisowe otrzymają całą kwotę przelewem na konto bankowe i zostaną o tym poinformowane przez organizatora mailem lub telefonicznie.
3. Informacja o ewentualnym anulowaniu seminarium podana zostanie także na stronie internetowej www.medycyna-chinska.com najpóźniej do dnia 24 maja 2024  roku (brak informacji o anulowaniu szkolenia w terminie po 24 maja 2024 oznacza, że seminarium odbędzie się).

Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

  Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nr telefonu*

  Temat

  Dodatkowe informacje