down

SEKSUOLOGIA

Prof. dr Sun Peilin
(Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia)

SEKS I SEKSUOLOGIA W TCM

kurs w formie webinaru online

30 września – 1 października 2023

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu z zakresu tradycyjnej medycyny chińskiej dla zaawansowanych prowadzonym autorsko przez chińskiego profesora dr Suna Peilina z Jing Ming College of Oriental Medicine w Brukseli. Podczas dwudniowego kursu online omówione zostaną znaczenie seksu oraz teoria i praktyczne zastosowanie seksuologii medycyny chińskiej.

Miejsce kursu:
Platforma internetowa ClickMeeting – kurs online.

Godziny zajęć (w przypadku kursu online):
sobota – 10:00-18:00 (z przerwą obiadową w godz. 13:00-14:00)
niedziela – 9:00-16:00 (z przerwą obiadową w godz. 13:00-14:00)
łącznie 16 godzin szkoleniowych.
W trakcie zajęć robione są regularnie ok. 15 minutowe przerwy.

Szczegółowy program kursu:
Życie seksualne człowieka określa jego zdrowie i szczęście. Starożytny grecki dramaturg Eurypides (480 – 406 p.n.e.) pisał: jeśli ktoś ma dobre życie seksualne, „myślisz, że masz wszystko”. Ale jeśli sprawy w tej dziedzinie nie układają się, „uznasz swoje najlepsze i najprawdziwsze interesy za najbardziej nienawistne”. W 1942 roku Philip Wylie napisał, że instynkt seksualny jest „jedną z trzech lub czterech głównych sił napędowych wszystkiego, co robimy, kim jesteśmy i o czym marzymy”.
Medycyna chińska zawsze była ważną częścią seksuologii w historii chińskiej literatury. Seksuologia TCM obejmuje trzy główne elementy: kulturę seksualności, techniki seksualne i leczenie chorób związanych z seksualnością. Seminarium to będzie dotyczyło i ilustrowało najważniejsze aspekty z punktu widzenia seksuologii TCM.

Część A. Ogólne wprowadzenie
a) Czym jest natura ludzka?
b) Co to jest seksuologia TCM?
c) Fizjologia seksuologii TCM
d) Patologia seksuologii TCM
e) Cel i niektóre techniki kontaktów seksualnych
f) Starożytny system edukacji o seksuologii TCM

Część B. Postępowanie w zaburzeniach seksualnych
a) Kilka klasycznych, popularnych formuł poprawiających popęd seksualny i potencję
b) Powszechne choroby związane z dysfunkcjami seksualnymi:
– Impotencja
– Przedwczesny wytrysk
– Mała liczba plemników, martwe plemniki i zmniejszona ruchliwość plemników
– Zapalenie prostaty
– Niepłodność
– Ból kopulacji

Cena podstawowa: 990 zł – wpłata do dnia 25 sierpnia 2023
Cena zniżkowa: 870 zł – wpłata nie później niż do dnia 30 czerwca 2023

Ilość miejsc ograniczona, udział wg kolejności wpłat.
Na życzenie wystawiamy rachunki (dla osób prywatnych lub firm).
Uczestnicy kursu otrzymają materiały szkoleniowe w języku polskim.

Numer konta bankowego:
Instytut Medycyny Chińskiej, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470

Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: SEKSUOLOGIA W TCM

Wykłady odbywają się w języku angielskim i tłumaczone są na język polski przez tłumacza dobrze znającego terminologię medycyny chińskiej i zachodniej.

Prof. dr Sun Peilin jest profesorem TCM na Guangxi University of Traditional Chinese Medicine oraz Jiangxi College of Traditional Chinese Medicine – obie uczelnie w Chinach, oraz Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia. W Gandawie prowadzi własną klinikę oraz wykłada w renomowanych szkołach TCM w wielu krajach oraz zapraszany jest jako prelegent na międzynarodowe kongresy TMC. Od początku 2012 roku jest również głównym wykładowcą i doradcą programowym w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie.
Prof. dr Sun Peilin jest autorem znanych książek: autorskich prac: „The Treatment of Pain with Chinese Herbs and Acupuncture” (jest również wydanie w języku niemieckim) i „Sports Medicine in TCM”, oraz “Management of Post-Operative Pain with Acupuncture” (razem z: Giovanni Maciocia) i “Bi Syndromes” (razem z: L. Vangermeersh).

 1. W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji do dnia 25 sierpnia 2023 r. cała kwota wpisowego zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po tym terminie kwota wpisowego nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu; możliwe jest jedynie przeniesienie tej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu).
 2. W przypadku zbyt małej ilości uczestników zgłoszonych do dnia 25 sierpnia 2023 kurs może zostać odwołany. W takim przypadku osoby, które wpłaciły wpisowe otrzymają całą kwotę przelewem na konto bankowe i zostaną o tym poinformowane przez organizatora mailem lub telefonicznie.
 3. Informacja o ewentualnym anulowaniu kursu podana zostanie także na stronach internetowych www.kalmus.com.pl oraz www.medycyna-chinska.com najpóźniej do dnia 1 września 2023 roku (brak informacji o anulowaniu kursu w terminie po 1 września 2023 oznacza, że kurs odbędzie się).

Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

  Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nr telefonu*

  Temat

  Dodatkowe informacje

  Zi