down

SEKSUOLOGIA

Prof. dr Sun Peilin
(Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia)

SEKS I SEKSUOLOGIA W TCM

KURS ONLINE

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu z zakresu tradycyjnej medycyny chińskiej prowadzonym autorsko przez chińskiego profesora dr Suna Peilina z Jing Ming College of Oriental Medicine w Brukseli. Podczas dwudniowego kursu online omówione zostaną znaczenie seksu oraz teoria i praktyczne zastosowanie seksuologii medycyny chińskiej. Szkolenie przeznaczone jest nie tylko dla terapeutów i studentów medycyny chińskiej ale dla wszystkich chcących pogłębić wiedzę o seksuologii.

Szczegółowy program kursu:
Życie seksualne człowieka określa jego zdrowie i szczęście. Starożytny grecki dramaturg Eurypides (480 – 406 p.n.e.) pisał: jeśli ktoś ma dobre życie seksualne, „myślisz, że masz wszystko”. Ale jeśli sprawy w tej dziedzinie nie układają się, „uznasz swoje najlepsze i najprawdziwsze interesy za najbardziej nienawistne”. W 1942 roku Philip Wylie napisał, że instynkt seksualny jest „jedną z trzech lub czterech głównych sił napędowych wszystkiego, co robimy, kim jesteśmy i o czym marzymy”.
Medycyna chińska zawsze była ważną częścią seksuologii w historii chińskiej literatury. Seksuologia TCM obejmuje trzy główne elementy: kulturę seksualności, techniki seksualne i leczenie chorób związanych z seksualnością. Seminarium to będzie dotyczyło i ilustrowało najważniejsze aspekty z punktu widzenia seksuologii TCM.

Część A. Ogólne wprowadzenie
a) Czym jest natura ludzka?
b) Co to jest seksuologia TCM?
c) Fizjologia seksuologii TCM
d) Patologia seksuologii TCM
e) Cel i niektóre techniki kontaktów seksualnych
f) Starożytny system edukacji o seksuologii TCM

Część B. Postępowanie w zaburzeniach seksualnych
a) Kilka klasycznych, popularnych formuł poprawiających popęd seksualny i potencję
b) Powszechne choroby związane z dysfunkcjami seksualnymi:
– Impotencja
– Przedwczesny wytrysk
– Mała liczba plemników, martwe plemniki i zmniejszona ruchliwość plemników
– Zapalenie prostaty
– Niepłodność
– Ból kopulacji

Cena: 1200 zł

Na życzenie wystawiamy rachunki (dla osób prywatnych lub firm).
Uczestnicy kursu otrzymają materiały szkoleniowe w języku polskim.

Numer konta bankowego:
Instytut Medycyny Chińskiej, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470

Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: SEKSUOLOGIA W TCM

Wykłady odbywają się w języku angielskim i tłumaczone są na język polski przez tłumacza dobrze znającego terminologię medycyny chińskiej i zachodniej.

Prof. dr Sun Peilin jest profesorem TCM na Guangxi University of Traditional Chinese Medicine oraz Jiangxi College of Traditional Chinese Medicine – obie uczelnie w Chinach, oraz Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia. W Gandawie prowadzi własną klinikę oraz wykłada w renomowanych szkołach TCM w wielu krajach oraz zapraszany jest jako prelegent na międzynarodowe kongresy TMC. Od początku 2012 roku jest również głównym wykładowcą i doradcą programowym w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie.
Prof. dr Sun Peilin jest autorem znanych książek: autorskich prac: „The Treatment of Pain with Chinese Herbs and Acupuncture” (jest również wydanie w języku niemieckim) i „Sports Medicine in TCM”, oraz “Management of Post-Operative Pain with Acupuncture” (razem z: Giovanni Maciocia) i “Bi Syndromes” (razem z: L. Vangermeersh).

UWAGA:
W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji z zakupu w terminie do 14 dni od chwili zakupu – cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na inny rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po dwóch tygodniach od daty zakupu i braku rezygnacji zostanie wysłany mailem link do nagrań kursu oraz link do pobrania skryptu w formacie pliku pdf.

Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

  Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nr telefonu*

  Temat

  Dodatkowe informacje

  Zi