down

Qi Jing Ba Mai – MERIDIANY NADZWYCZAJNE

Prof. dr Sun Peilin
(Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia)

Qi Jing Ba Mai
MERIDIANY NADZWYCZAJNE
– omówienie i zastosowanie w praktyce

KURS ONLINE

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu z zakresu tradycyjnej medycyny chińskiej dla zaawansowanych prowadzonym autorsko przez chińskiego profesora dr Suna Peilina z Jing Ming College of Oriental Medicine w Brukseli. Podczas dwudniowego kursu online omówione zostanie praktyczne zastosowanie meridianów nadzwyczajnych (Qi Jing Ba Mai).

Godziny zajęć – łącznie 16 godzin szkoleniowych.

Szczegółowy program kursu:
Qi Jing Ba Mai – Nadzwyczajne meridiany to ogólne określenie ośmiu meridianów Du Mai, Ren Mai, Chong Mai, Dai Mai, Yinqiao Mai, Yangqiao Mai, Yinwei Mai i Yangwei Mai. Ponieważ nie komunikują się one bezpośrednio z narządami Zang-Fu, nie podlegają ograniczeniom dwunastu meridianów głównych. Biegają i rozprowadzają Qi inaczej niż te zwykłe kanały. Jednak w praktyce klinicznej odgrywają bardzo ważne rolę, szczególnie w leczeniu bólu, dysfunkcji kończyn, chorób różnych narządów występujących w tym samym czasie, w problemach emocjonalnych, w niektórych skomplikowanych i trudnych przypadkach itp. Bez zrozumienia systemu meridianów nadzwyczajnych i umiejętności ich poprawnego wykorzystania, żaden akupunkturzysta nie może liczyć na sukcesy w praktyce.

Podczas kursu przedstawione zostaną następujące tematy:
– Historia nadzwyczajnych meridianów.
– Struktura ośmiu nadzwyczajnych meridianów.
– Kliniczne funkcje ośmiu nadzwyczajnych meridianów.
– Wskazania ośmiu nadzwyczajnych meridianów.
– Zastosowanie i połączenie ośmiu nadzwyczajnych meridianów.
– Omówienie przypadków klinicznych.

Cena: 1200 zł

Numer konta bankowego:
Instytut Medycyny Chińskiej, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470

Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: MERIDIANY NADZWYCZAJNE

Wykłady odbywają się w języku angielskim i tłumaczone są na język polski przez tłumaczkę dobrze znającą terminologię medycyny chińskiej i zachodniej.
Uczestnik otrzymuje dostęp do nagrania video na okres miesiąca oraz skrypt w języku polskim – do ściągnięcia z platformy internetowej.

Prof. dr Sun Peilin jest profesorem TCM na Guangxi University of Traditional Chinese Medicine oraz Jiangxi College of Traditional Chinese Medicine – obie uczelnie w Chinach, oraz Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia. W Gandawie prowadzi własną klinikę oraz wykłada w renomowanych szkołach TCM w wielu krajach oraz zapraszany jest jako prelegent na międzynarodowe kongresy TMC. Od początku 2012 roku jest również głównym wykładowcą i doradcą programowym w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie.
Prof. dr Sun Peilin jest autorem znanych książek: autorskich prac: „The Treatment of Pain with Chinese Herbs and Acupuncture” (jest również wydanie w języku niemieckim) i „Sports Medicine in TCM”, oraz “Management of Post-Operative Pain with Acupuncture” (razem z: Giovanni Maciocia) i “Bi Syndromes” (razem z: L. Vangermeersh).

UWAGA:
W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji z zakupu w terminie do 14 dni od chwili zakupu – cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na inny rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po dwóch tygodniach od daty zakupu i braku rezygnacji zostanie wysłany mailem link do nagrań kursu oraz link do pobrania skryptu w formacie pliku pdf.

Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

  Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nr telefonu*

  Temat

  Dodatkowe informacje