down

Kompletny system meridianowy. Meridiany Luo i leczenie emocji

Cody Dodo, L.Ac. (USA)

KOMPLETNY SYSTEM MERIDIANOWY –
MERIDIANY LUO I LECZENIE EMOCJI

Kurs w formie webinaru online

26-28 czerwca 2021

INFORMACJE O KURSIE
W klasycznych tekstach dotyczącym medycyny chińskiej (Su Wen, Ling Shu) wspomina się o około 70 kanałach przebiegających przez ludzkie ciało. Obecnie w większości szkół medycyny chińskiej uczy się jedynie wykorzystywania 12 meridianów głównych, czyli bardzo niewielkiego odsetka wszystkich kanałów opisanych w tym systemie leczniczym. Wiedza dotycząca pełnego systemu meridianowego nie została nigdy w pełni spisana i od czasów dynastii Song była przekazywana i zachowywana jedynie w przekazie ustnym.

Znajomość pełnego systemu meridianowego, z jego wewnętrznymi połączeniami i relacjami pomiędzy kanałami tworzy kompletny model fizjologicznego działania człowieka i umożliwia głębokie zrozumienie natury chorób, ich progresji oraz ekspresji w ciele człowieka, w stanach przewlekłych i ostrych.

W trakcie 3 dni kursu poznają Państwo założenia i budowę kompletnego systemu meridianowego, ze szczególnym naciskiem na meridiany Luo podłużne i poprzeczne.

Praca na meridianach Luo, które dają dostęp do poziomu emocjonalnego pacjenta, daje spektakularne efekty terapeutyczne, a sposób w jaki Cody Dodo wyjaśnia tajniki pracy z emocjami jest niezwykle głęboki, spójny i logiczny.

Meridiany Luo znajdują zastosowanie m.in. w leczeniu stanów związanych z problemami i zaburzeniami emocjonalnymi. Można wykorzystywać je w leczeniu stanów ostrych oraz przewlekłych. Dodatkowo meridiany Luo można wykorzystać w problemach dermatologicznych i żołądkowo-jelitowych.

HARMONOGRAM KURSU
Plan spotkania zostanie opublikowany wkrótce.

GODZINY KURSU: sobota, niedziela, poniedziałek – 14:00 – 20:00

CENA KURSU
Cena podstawowa: 1500 zł
1200 złcena promocyjna przy wpłacie całej kwoty 1200 zł do 31 maja 2021

Opłaty za kurs prosimy wpłacać na Konto Organizatora:
Instytut Medycyny Chińskiej, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470
Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: MERIDIANY LUO – CODY DODO

Na życzenie wystawiane są faktury bez VAT (indywidualne i dla firm).

Wykłady odbywają się w języku angielskim i są tłumaczone na język polski przez tłumaczkę lekarkę praktykującą akupunkturę.
Wystawiamy zaświadczenia ukończenia kursu.
Informujemy również, że w związku ze zmianą przepisów (Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z marca 2019 roku), żadna szkoła czy placówka kształcenia ustawicznego prowadząca w Polsce szkolenia w zakresie medycyny chińskiej nie jest już uprawniona do wystawiania „Zaświadczeń ukończenia kursu” MEN (jeśli jakieś szkoły medycyny chińskiej to dalej robią, to jest to niezgodne z obowiązującym prawem).

Cody Dodo L.Ac.
Cody studiował akupunkturę klasyczną u mistrza daoistycznego i wybitnego nauczyciela medycyny chińskiej dr Jeffreya Yuena. Po zakończeniu szkolenia z Akupunktury Klasycznej w Szwedzkim Instytucie w Nowym Jorku, Cody kontynuował naukę u mistrza Yuena na kursach akupunktury dla zaawansowanych, diagnozy z pulsu i żywienia chińskiego.
Obecnie prowadzi swoją prywatną przychodnię w Nowym Jorku, w której leczy pacjentów wykorzystując m.in. meridiany uzupełniające (ścięgnisto-mięśniowe, Luo, rozbieżne i 8 meridianów nadzwyczajnych)

UWAGA:
1. W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji do dnia 4 czerwca 2021, cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na inny rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po tym terminie wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu; możliwe jest jedynie przeniesienie tej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu).
2. Kurs w formie webinaru online organizowany jest wspólnie z ITCM Dao w Krakowie. Już wiadomo, że kurs odbędzie się.

Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

  Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nr telefonu*

  Temat

  Dodatkowe informacje