down

Astrologia Ba Zi – kurs zaawansowany

BA ZI – ASTROLOGIA MEDYCZNA

Kurs zaawansowany

 

Aaron Zizov, Dipl. Ac. & C.Hb. (Izrael)

 

Kraków, 24-25 lutego 2018

 

 

Zapraszamy do udziału w dwudniowym kursie drugiego stopnia poświęconym zastosowaniom chińskiej astrologii Ba Zi w diagnostyce i leczeniu metodami medycyny chińskiej.

 

UWAGA: Kurs przeznaczony jest dla osób, które brały udział w kursach 1-szego stopnia Chińskiej astrologii medycznej (Cztery Filary Przeznaczenia) prowadzonych przez Aarona Zizova (lub innych wykładowców), lub znających co najmniej podstawy chińskiej astrologii Ba Zi oraz dla już praktykujących TMC i chcących poszerzyć swoją wiedzę.

 

PROGRAM:
Celem zaawansowanego kursu Ba Zi jest uzyskanie głębszego zrozumienia mapy Ba Zi. Przedstawionych i omówionych zostanie więcej narzędzi do analizy 10 głównych osobowości Dni Mistrzowskich, oraz ich związkami między nimi.
Oprócz wyłożenia nowej wiedzy połowa kursu przeznaczona będzie na praktykę całości procesu analizy, wraz z nauką budowania zasad leczenia w oparciu o Ba Zi.
W ramach w/wym. programu omówione zostaną:
– przypomnienie podstaw astrologii z poprzedniego, podstawowego kursu
– dziesięć Dni Mistrzowskich Osobowości wraz z głębszymi znaczeniami
– pięć czynników oraz dziesięć bogów, duchów (ang. spirits) i [szkodliwych] duchów (ang. ghosts)
– praktyka analizy Ba Zi z różnymi tabelami
– ustalanie terapii akupunkturą i ziołami w oparciu o pogłębioną znajomość Ba Zi.

Kurs tłumaczony jest z języka angielskiego na język polski przez fachowego tłumacza znającego terminologie medycyny chińskiej.
Na zakończenie kursu wystawiamy zaświadczenia Instytutu Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia oraz Zaświadczenia ukończenia kursu MEN.

MIEJSCE KURSU:
Kraków, Dom Technika NOT, ul. Straszewskiego 28
Godziny zajęć: sobota: 10:00-13:00 i 15:00-19:00, niedziela 9:00-12:00 13:30-16:30

CENA 820 zł.
Cała kwota lub zaliczka w kwocie 400 zł płatne najpóźniej do dnia 22 grudnia 2017 roku.
Cena zniżkowa: 700 zł, w przypadku opłacenia całości kursu w terminie do dnia 17 listopada 2017 roku.

Opłatę za kurs prosimy wpłacać na Konto Organizatora:
Instytut Medycyny Chińskiej
, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470
Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: ASTROLOGIA BA ZI – ZAAWANSOWANY

Zapisy według kolejności wpłat.
Cena nie obejmuje zakwaterowania i wyżywienia.
Na życzenie wystawiane są faktury bez VAT (indywidualne i dla firm)

Aaron ZizovAARON ZIZOV, Dipl. Ac. & C.Hb.  studiował akupunkturę, chińskie ziołolecznictwo oraz masaż Shiatsu w Medicine College of Alternative Medicine w Ramat Gan w Izraelu. W 2008 roku odbył też profesjonalny staż kliniczny w Chinach w Zhe Jiang Provincial Hospital, oraz praktykował w Chinach w prywatnej klinice w zakresie ginekologii i akupunktury kosmetycznej. W 2009 roku studiował w Izraelu „Chińską astrologię Czterech Filarów Przeznaczenia” pod kierunkiem dr Josepha Ju (USA).
Od 2003 roku Aaron Zizov pracuje jako akupunkturzysta i masażysta Siatsu w Tel Avivie i Jerozolimie. W swojej pracy stosuje akupunkturę, masaż i chińskie ziołolecznictwo oraz dietetykę TMC. W latach 2009-2011 był dyrektorem Wydziału Medycyny Chińskiej w Klinice Włosów w Tel Avivie – największym w Izraelu centrum tego typu. Aktualnie pracuje w klinice Maccabi Healthcare. Od 2003 roku prowadzi też prywatną praktykę, specjalizując się w ginekologii TMC, akupunkturze kosmetycznej, leczeniu bólu i problemów ortopedycznych.
Aaron Zizov zapraszany jest jako wykładowca na międzynarodowe kongresy. Prowadzi kursy akupunktury kosmetycznej i prywatnie naucza akupunktury oraz diagnostyki chińskiej.
Jest też autorem książki „The beauty secrets of Chinese Medicine”. Od 2015 wykłada również w naszym Instytucie.

UWAGA:
1. W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji do dnia 22 grudnia 2017 cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na inny rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po tym terminie wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu; możliwe jest jedynie przeniesienie tej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu).
2. W przypadku zbyt małej ilości uczestników, którzy dokonali przedpłaty do dnia 22 grudnia 2017  kurs zostanie anulowany, a osoby, które dokonały wpłaty otrzymają całą wpłaconą kwotę przelewem na konto, z którego dokonały wpłaty.
Informacja o ewentualnym anulowaniu kursu podana zostanie także na stronie internetowej www.medycyna-chinska.com  najpóźniej do dnia 4 stycznia 2018 roku.

 Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

  Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nr telefonu*

  Temat

  Dodatkowe informacje