down

AKUPRESURA DO REWITALIZACJI TWARZY

Prof. dr Jong Baik (Korea i Wielka Brytania)

AKUPRESURA
DO REWITALIZACJI TWARZY

KURS ONLINE

Zapraszamy do udziału w dwugodzinnym webinarze poświęconym rewitalizacji twarzy różnymi technikami akupresury. Bardzo przydatna i praktyczna wiedza do stosowania na co dzień, zarówno na sobie jak i u innych osób.

To trzeci z webinarów on-line z prof. dr Jongiem Baikiem.

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych naturalną kosmetyką i Medycyną Wschodnio-Azjatycką (chińską i koreańską).

PROGRAM WEBINARU:

1. Meridiany na głowie i twarzy – przebieg i ich znaczenie

2. Przepisy akupresury do stosowania na twarzy i zalecane punkty

 • Linie śmiechu wokół oczu
 • Zmarszczki na czole
 • Zmarszczki między brwiami
 • Cienie i zmarszczki wokół oczu
 • Kontur twarzy
 • Usuwanie toksyn z twarzy
 • Zmarszczki na nosie
 • Wystające kości policzkowe
 • Zmarszczki wokół kącików ust
 • Wystająca szczęka i podbródek
 • Jak sprawić, by twoja twarz wyglądała na szczuplejszą

Wykład odbywa się w języku angielskim i tłumaczony jest na język polski przez tłumacza dobrze znającego terminologię medycyny chińskiej i zachodniej.

Uczestnik otrzymuje dostęp do nagrania video na okres 3 tygodni oraz skrypt w języku polskim – do ściągnięcia z platformy internetowej.

CENA: 180 zł
Na życzenie wystawiane są faktury bez VAT.

Opłaty za kurs prosimy wpłacać na Konto Organizatora:
Instytut Medycyny Chińskiej
31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr:
65 2490 0005 0000 4500 6348 0470
Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: JONG BAIK WEBINAR 3 – AKUPRESURA DLA REWITALIZACJI TWARZY

Prof. dr Jong Baik prowadzi szkolenia KTH od 2000 roku, a od roku 2005 ma własną placówkę edukacyjną KHT w Wielkiej Brytanii (Jong Baik Education). Wykłada też KHT w Korei Południowej, USA, a od 2013 roku także w Polsce.
Gruntowne wykształcenie jako akupunkturzysta (TCM, 5 Elementów) zdobył w Chinach (studia doktoranckie na Liaoning University of TCM) i Korei oraz w Wielkiej Brytanii (Northern College of Acupuncture w Yorku, a następnie University of Wales). Studiował m.in. pod kierunkiem mistrzów TCM (prof. Ju Bao Zhao), KHT (twórca tego systemu dr Tae Woo Yoo) i aurikuloterapii. Jego wykształcenie sinologiczne obejmuje m.in. klasyczny kanon medycyny chińskiej: I Qing (Księga przemian), Huangdi Neijing (Kanon medycyny wewnętrznej Żółtego Cesarza) oraz Nan Jing (Księga 81 trudnych przypadków). W 2016 roku uzyskał też tytuł doktora akupunktury nadany przez World Federation of Acupuncture and Moxibustion Societies. Jest również profesorem wizytującym Southern California University School of Oriental Medicine and Acupuncture.
Jest akredytowanym w Europie wykładowcą KHT oraz aurikuloterapii (EChim i Ear Reflex Zone Therapy). Prowadził  wykłady na Coventry University oraz University of Wales, a także zajęcia dla terapeutów z BAcC, BMAS, ATCM i AACP oraz dla British Reflexologist Association i Association of Reflexologists.
Prowadzi szkolenia związane z medycyną wschodnioazjatycką, dokumentując jej skuteczność naukowymi wynikami badań termograficznych i czynnościowego rezonansu magnetycznego.
Od ponad 15 lat współpracuje z hospicjum św. Teresy w Darlington wspomagając zespół opieki paliatywnej jako akupunkturzysta.
Prof. Jong Baik specjalizuje się w następujących mikrosystemach akupunkturowych:
– Koreańskej Terapii Dłoni (KHT)
– Aurikuloterapii (E Chim & Ear Reflex Zone Therapy),
– Sujok (Korean Hand & Foot Acupuncture)
– oraz w akupunkturze oka, nosa, stawu skokowego i nadgarstka oraz głowy.

UWAGA:
W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji z zakupu w terminie do 14 dni od chwili zakupu – cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na inny rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po dwóch tygodniach od daty zakupu i braku rezygnacji zostanie wysłany mailem link do nagrań kursu oraz link do pobrania skryptu w formacie pliku pdf.

Kontakt i dodatkowe informacje: Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

  Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nr telefonu*

  Temat

  Dodatkowe informacje