down

Qi Heng Zhi Fu – NARZĄDY NADZWYCZAJNE

Prof. dr Sun Peilin
(Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia)

Qi Heng Zhi Fu
NARZĄDY NADZWYCZAJNE
omówienie i zastosowanie w praktyce

KURS ONLINE

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu z zakresu tradycyjnej medycyny chińskiej dla zaawansowanych prowadzonym autorsko przez chińskiego profesora dr Suna Peilina z Jing Ming College of Oriental Medicine w Brukseli. Podczas dwudniowego kursu online omówione zostanie praktyczne zastosowanie sześciu narządów nadzwyczajnych (Qi Heng Zhi Fu).

Szczegółowy program kursu:
Qi Heng Zhi Fu, czyli nadzwyczajne narządy Fu to: Mózg, Szpik, Kości, Naczynia, Pęcherzyk Żółciowy i Macica. Pełnią podobną funkcję jak organy Zang w przechowywaniu esencji, tak są nazywane.
Qi Heng Zhi Fu – Narządy nadzwyczajne Fu, z wyjątkiem pęcherzyka żółciowego, nie są związane z wewnętrznymi i zewnętrznymi obiegami i relacjami narządów Zang-Fu, ale niektóre są pośrednio i blisko spokrewnione z różnymi narządami Zang-Fu.
Niezwykłe Fu reprezentują szczególny związek z ich pochodzeniem, ponieważ te sześć organów lub funkcji odzwierciedla złożone relacje z esencjami, gdy rodzi się nowe życie. Umożliwiają nam połączenie się z poziomem w ciele, który jest bardziej fundamentalny i prymitywniejszy niż poziom obejmowany przez zwykłe Zang i Fu, zapewniając ciągłość życia, gdy porusza się ono z, i poprzez esencje, które są w nich przechowywane.
Podczas kursu wyjaśnione zostaną gruntowne podstawy koncepcji „nadzwyczajnego”. Każda z funkcji, etiologia i patologia będą badane, aby ujawnić ich związek z grupą Sześciu Nadzwyczajnych Fu. Kurs ukierunkowany jest też leczenie akupunkturą i ziołami. Omówienie leczenia jest szczególnie istotną częścią tego kursu – będzie to przedstawienie praktycznej wiedzy TCM, pozwalającej zapewnić terapeutom radzenie sobie z chorobami tych niezwykłych organów Fu.

Cena : 1200 zł
Na życzenie wystawiamy rachunki (dla osób prywatnych lub firm).

Numer konta bankowego:
Instytut Medycyny Chińskiej, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470
Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: NARZĄDY NADZWYCZAJNE

Wykłady odbywają się w języku angielskim i tłumaczone są na język polski przez tłumacza dobrze znającego terminologię medycyny chińskiej i zachodniej.
Uczestnik otrzymuje dostęp do nagrania video na okres miesiąca oraz skrypt w języku polskim – do ściągnięcia z platformy internetowej.

Prof. dr Sun Peilin jest profesorem TCM na Guangxi University of Traditional Chinese Medicine oraz Jiangxi College of Traditional Chinese Medicine – obie uczelnie w Chinach, oraz Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia. W Gandawie prowadzi własną klinikę oraz wykłada w renomowanych szkołach TCM w wielu krajach oraz zapraszany jest jako prelegent na międzynarodowe kongresy TMC. Od początku 2012 roku jest również głównym wykładowcą i doradcą programowym w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie.
Prof. dr Sun Peilin jest autorem znanych książek: autorskich prac: „The Treatment of Pain with Chinese Herbs and Acupuncture” (jest również wydanie w języku niemieckim) i „Sports Medicine in TCM”, oraz “Management of Post-Operative Pain with Acupuncture” (razem z: Giovanni Maciocia) i “Bi Syndromes” (razem z: L. Vangermeersh).

UWAGA:
W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji z zakupu w terminie do 14 dni od chwili zakupu – cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na inny rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po dwóch tygodniach od daty zakupu i braku rezygnacji zostanie wysłany mailem link do nagrań kursu oraz link do pobrania skryptu w formacie pliku pdf.

Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

  Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nr telefonu*

  Temat

  Dodatkowe informacje

  Zi