down

Otyłość i kontrola wagi

Prof. dr Sun Peilin
(Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia)

Otyłość i kontrola wagi
– terapia metodami medycyny chińskiej

Kurs odbył się 18-19 kwietnia 2020

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu trzeciego stopnia prowadzonym autorsko przez chińskiego profesora dr Suna Peilina. Otyłość i kontrola wagi to temat niezwykle ważny w kontekście światowej epidemii otyłości i chorób z tym związanych.

Program kursu:
Kontrola wagi odnosi się zarówno do utrzymywania pożądanej wagi, jak również do unikania nadmiernej utraty lub przyrostu wagi, a szczególnie ważna jest w tym ostatnim przypadku. Kontrola wagi jest jednym z bardziej kontrowersyjnych i interesujących tematów współczesnego świata.
W ramach kursu omówiona będzie nie tylko wiedza o przeliczaniu kalorii, ale również przedstawiona będzie teoria TCM z punktu widzenia etiologii, patologii oraz zarządzaniu utratą i przybieraniem na wadze. Różnicowanie syndromów oparte na patologii narządów wewnętrznych i diagnostyce medycyny chińskiej będzie przedstawione bardzo przejrzyście, aby móc wybrać odpowiednie leczenie. Zasady terapii uwzględniać będą: akupunkturę, zioła chińskie oraz wskazówki dietetyczne.

Wykład odbywa się w języku angielskim i tłumaczony jest na język polski przez tłumacza dobrze znającego terminologię medycyny chińskiej i zachodniej.
Uczestnik otrzymuje dostęp do nagrania video na okres miesiąca oraz skrypt w języku polskim – do ściągnięcia z platformy internetowej.

Cena: 850 zł
Na życzenie wystawiamy faktury bez VAT (dla osób prywatnych lub firm).

Numer konta bankowego:
Instytut Medycyny Chińskiej, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470
Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: OTYŁOŚĆ

Prof. dr Sun Peilin jest profesorem TCM na Guangxi University of Traditional Chinese Medicine oraz Jiangxi College of Traditional Chinese Medicine – obie uczelnie w Chinach, oraz Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia. W Gandawie prowadzi własną klinikę oraz wykłada w renomowanych szkołach TCM w wielu krajach oraz zapraszany jest jako prelegent na międzynarodowe kongresy TMC. Od początku 2012 roku jest również głównym wykładowcą i doradcą programowym w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie.
Prof. dr Sun Peilin jest autorem znanych książek: autorskich prac: „The Treatment of Pain with Chinese Herbs and Acupuncture” (jest również wydanie w języku niemieckim) i „Sports Medicine in TCM”, oraz “Management of Post-Operative Pain with Acupuncture” (razem z: Giovanni Maciocia) i “Bi Syndromes” (razem z: L. Vangermeersh).

Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

  Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nr telefonu*

  Temat

  Dodatkowe informacje

  Zi