down

NOWOTWORY – PROFILAKTYKA I LECZENIE TCM

Prof. dr Sun Peilin
(Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia)

NOWOTWORY –
PROFILAKTYKA I LECZENIE
MEDYCYNĄ CHIŃSKĄ

KURS ONLINE

Zapraszamy do udziału w kolejnym ważnym szkoleniu z zakresu tradycyjnej medycyny chińskiej dla zaawansowanych prowadzonym autorsko przez chińskiego profesora dr Suna Peilina z Jing Ming College of Oriental Medicine w Brukseli.

Rak jest jedną z głównych przyczyn zachorowalności i śmiertelności na całym świecie oraz drugą najczęstszą przyczyną zgonów na świecie. Według WHO liczba nowych przypadków ma wzrosnąć o około 70% w ciągu najbliższych 2 dekad. Około jedna trzecia zgonów z powodu raka jest spowodowana 5 głównymi zagrożeniami behawioralnymi i dietetycznymi: wysokim wskaźnikiem masy ciała, niskim spożyciem owoców i warzyw, brakiem aktywności fizycznej, używaniem tytoniu i spożywaniem alkoholu. W Polsce zachorowalność na nowotwory jest niższa niż w większości krajów Unii Europejskiej, ale śmiertelność z powodu nowotworów jest wyższa.
Chociaż współczesna medycyna opracowała różne skuteczne procedury terapeutyczne, takie jak interwencja chirurgiczna, chemioterapia, radioterapia, terapia immunologiczna itp., nadal nie jest jasne, jaka jest bezpośrednia etiologia raka. TCM oferuje inne podejście – holistyczne. Kiedy etiologie są dokładnie zrozumiane, możemy skutecznie zapobiegać występowaniu raka. W międzyczasie stosuje się odpowiednie zabiegi TCM, aby wyregulować równowagę w ciele.
Kurs składa się z trzech części:
-Część pierwsza: Ogólne wprowadzenie
a. Starożytny opis raka w TCM
b. Etiologia i patologia raka
c. Analiza objawów klinicznych
d. Strategie leczenia
– Część druga: Analiza niektórych typowych przejawów
a. Utrata apetytu
b. Zaparcie
c. Biegunka
d. Niedrożność jelit
e. Wodobrzusze
f. Niedożywienie
g. Masywne krwawienie itp.
– Część trzecia: Leczenie metodami TCM
a. Rak piersi
b. Rak płuc
c. Rak żołądkowo-jelitowy
d. Rak wątroby
e. Rak trzustki
f. Rak okrężnicy
g. Rak prostaty
h. Białaczka

Cena: 1200 zł

Na życzenie wystawiamy rachunki (dla osób prywatnych lub firm).
Uczestnicy kursu otrzymają materiały szkoleniowe w języku polskim.

Numer konta bankowego:
Instytut Medycyny Chińskiej, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470

Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: NOWOTWORY

Wykłady odbywają się w języku angielskim i tłumaczone są na język polski przez tłumacza dobrze znającego terminologię medycyny chińskiej i zachodniej.

Prof. dr Sun Peilin jest profesorem TCM na Guangxi University of Traditional Chinese Medicine oraz Jiangxi College of Traditional Chinese Medicine – obie uczelnie w Chinach, oraz Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia. W Gandawie prowadzi własną klinikę oraz wykłada w renomowanych szkołach TCM w wielu krajach oraz zapraszany jest jako prelegent na międzynarodowe kongresy TMC. Od początku 2012 roku jest również głównym wykładowcą i doradcą programowym w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie.
Prof. dr Sun Peilin jest autorem znanych książek: autorskich prac: „The Treatment of Pain with Chinese Herbs and Acupuncture” (jest również wydanie w języku niemieckim) i „Sports Medicine in TCM”, oraz “Management of Post-Operative Pain with Acupuncture” (razem z: Giovanni Maciocia) i “Bi Syndromes” (razem z: L. Vangermeersh).

UWAGA:
W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji z zakupu w terminie do 14 dni od chwili zakupu – cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na inny rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po dwóch tygodniach od daty zakupu i braku rezygnacji zostanie wysłany mailem link do nagrań kursu oraz link do pobrania skryptu w formacie pliku pdf.

Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

  Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nr telefonu*

  Temat

  Dodatkowe informacje

  Zi