down

Libido kobiety

dr Agnieszka Krzemińska

LIBIDO KOBIETY

Kurs odbędzie się w formie webinaru online

wtorek, 5 października 2021 r. godz. 18:00 – 20:00

Zapraszamy do udziału w kolejnym krótkim 2-godzinnym webinarze online prowadzonym autorsko przez dr Agnieszkę Krzemińską. Libido kobiety to temat niezwykle ważny współcześnie w kontekście m.in. stresu, trybu życia, skażenia środowiska, otaczającej nas chemii i błędów odżywiania.

Program wykładu:
– Obniżenie popędu seksualnego u kobiet dotyczy obecnie około 10%-40% populacji kobiet w różnych grupach wiekowych. 
– Jest to objaw ogólnego osłabienia organizmu, nawet jeśli na gruncie biomedycyny nie rozpoznano żadnej jednostki chorobowej, która by prowadziła do tego zaburzenia. 
– Z perspektywy medycyny chińskiej obniżenie libido jest przede wszystkim objawem niedoboru qi i yang i wskazuje na wyczerpanie obiegu Nerek, choć w tle występować mogą także inne wzorce patologii. 
– Omówimy przyczyny obniżenia libido i zapoznamy się z remediami, które na takie zaburzenia zaleca się w medycynie chińskiej, na przykładzie leczenia żywieniowego z użyciem ziół leczniczych.  

Uczestnicy kursu otrzymają skrypty w języku polskim.

Cena: 150 zł
Termin wpłat najpóźniej do 28 września 2021 r.
W przypadku dokonania wpłaty w terminie późniejszym, prosimy o jak najszybsze przesłanie mailem dowodu wpłaty.
Na życzenie wystawiane są faktury bez VAT.

Numer konta bankowego:
Instytut Medycyny Chińskiej, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470

Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: LIBIDO KOBIETY

MIEJSCE KURSU:
Platforma ClickMeeting (www.clickmeeting.com ) – osoby mające opłacony udział w webinarze otrzymują dzień wcześniej mailem link wraz indywidualnym tokenem do zalogowania się.

Godziny zajęć: środa, 19 maja, godz. 18:00-20:00
W trakcie webinaru może odbyć się jedna lub dwie krótkie (max. 5 minut) przerwy.
Będzie można zadawać pytania wykładowcy.

dr Agnieszka Krzemińska

Dr Agnieszka Krzemińska, doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa ogólnego (Instytut Językoznawstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, 2003), oraz ukończyła Podyplomowe Studium Komunikacji Społecznej (Politechnika Wrocławska, 1996).
         Jest absolwentką czteroletniego kursu tradycyjnej medycyny chińskiej (Marek Kalmus Consulting / Instytut Avicenna, Kraków 2001-2005). Ponadto ukończyła liczne szkolenia zaawansowane z zakresu TMC:
– trzyletni kurs specjalistyczny diagnostyki różnicowej w tradycyjnej medycynie chińskiej (Instytut Avicenna / Instytut  Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia, Kraków 2008-2011)
– Studium Dietetyki i Żywienia Człowieka (Uniwersytet Przyrodniczy, 2011)
        Uczestniczyła w kilkudziesięciu seminariów monograficznych, poświęconych akupunkturze i ziołolecznictwu według tradycyjnej medycyny chińskiej – zarówno w Polsce, jaki za granicą. Odbyła też liczne staże kliniczne i szkolenia zawodowe w kilku renomowanych chińskich uniwersytetach TMC.
         Dr Agnieszka Krzemińska od wielu lat zajmuje się dietetyką i fitoterapią oraz medycyną i filozofią Wschodu. W różnych formach przyczynia się do propagowania wiedzy o naturalnych metodach utrzymania zdrowia i zapobiegania chorobom:
– prowadzi liczne kursy z dietetyki według tradycyjnej medycyny chińskiej w Polsce, wykłada też za granicą,
– jest doświadczoną konsultantką w zakresie dietetyki i ziołolecznictwa w oparciu o zasady tradycyjnej medycyny chińskiej
– tłumaczy literaturę fachową i seminaria specjalistyczne z zakresu medycyny chińskiej,
– pracuje jako wolontariusz we Free Clinic przy klasztorze Benchen w Katmandu,
– jest autorką interdyscyplinarnych publikacji z pogranicza antropologii medycyny, psychologii emocji i semantyki kognitywnej (na temat zbieżności między językowym obrazem ciała i emocji we frazeologii i metaforyce języków indoeuropejskich a koncepcją człowieka według tradycyjnej medycyny chińskiej).
– jest wykładowcą na Międzynarodowym Kongresie Medycyny Chińskiej w Krakowie.

UWAGA:
1. W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji do dnia 28 września 2021 r. cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na inny rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po tym terminie wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu; możliwe jest jedynie przeniesienie tej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika seminarium).
2. W przypadku zbyt małej ilości uczestników zgłoszonych do dnia 28 września 2021 kurs może zostać odwołane. W takim przypadku osoby, które wpłaciły wpisowe otrzymają całą kwotę przelewem na konto bankowe i zostaną o tym poinformowane przez organizatora mailem lub telefonicznie.
Informacja o ewentualnym anulowaniu kursu podana zostanie także na stronach internetowych www.medycyna-chinska.com najpóźniej do dnia 1 października 2021 roku (brak informacji o anulowaniu szkolenia w terminie po 1 października 2021 oznacza, że kurs odbędzie się).

Zapraszamy do Centrum Medycyny Chińskiej w Krakowie, ul. Warszawska 1, gdzie można m.in. uzyskać porady dietetyczne wg zasad medycyny chińskiej – rejestracja: tel. 884-988-887.
Więcej informacji o Centrum Medycyny Chińskiej: www.medycynachinska.org

Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

  Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nr telefonu*

  Temat

  Dodatkowe informacje