down

KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE CHIŃSKIEJ

Prof. dr Sun Peilin
(Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia)

KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE CHIŃSKIEJ

kurs w formie webinaru online

13-14 maja 2023

Zapraszamy do udziału w kursie na temat kosmetologii w medycynie chińskiej, prowadzonym autorsko przez chińskiego profesora dr Suna Peilina z Belgii.
W medycynie chińskiej uważa się, że piękno jest prawdziwym odzwierciedleniem wewnętrznej kondycji zdrowotnej. Kosmetologia TCM to piękno oparte na zdrowiu, które jest wynikiem kompleksowej dbałości o wygląd ludzi, ich wewnętrznych stanów ducha, temperamentu i zachowań zgodnych ze standardami zdrowia. Gdy istnieje dynamiczna równowaga między wyglądem, a wewnętrznymi narządami zang-fu, uzyskuje się piękno, które może trwać długo. Każdy sztucznie uzyskany wygląd jest tylko tymczasowy.

Podejście do kosmetologii w TCM:
są sensy rozumienia wąskie i szerokie. Wąski sens odnosi się tylko do upiększania i modyfikacji twarzy lub twarzy i szyi; w szerokim znaczeniu obejmuje upiększanie twarzy, brody i włosów, kształtów ciała, kończyn i umysłu.

Szczegółowy program kursu:
Chińska kosmetologia zwraca uwagę na cały organizm, ściśle związana jest z narządami zang-fu, meridianami, qi i Krwią. W zależności od indywidualnego stanu pacjenta można stosować kombinację doustnego lub zewnętrznego stosowania niektórych ziół, akupunktury, masażu i niektórych terapii dietetycznych. Metody TCM w kosmetologii są proste, łatwe, bezpieczne i niezawodne.

Zastosowania:
– Powiększanie i lifting piersi
– Wygładzanie i lifting twarzy
– Nawilżanie i spłycanie zmarszczek
– Utrata masy ciała
– Przybieranie na wadze
– Leczenie trądziku
– Leczenie trądziku różowatego
– Zarządzanie tłustą skórą
– Zarządzanie suchą skórą
– Poprawa włosów
– Nieświeży oddech i gorzki smak w ustach
– Pocenie się rąk i stóp
– Elegancki temperament itp.

Uczestnicy kursu mogą zgłosić organizatorowi pacjentów (maksymalnie trzech) do publicznego zdiagnozowania, omówienia i zaproponowania stosownej terapii (e-mailem: kursy@medycyna-chinska.com lub mkalmus@medycyna-chinska.com) pacjenci muszą wyrazić pisemną zgodę na publiczne badanie online (pokazanie twarzy, języka, miejsca urazu wywiad) – szczegóły do omówienia telefonicznie z organizatorem.

Miejsce kursu:
kurs online – platforma webinarowa ClickMeeting

Godziny zajęć:
sobota – 10:00-18:00 (z przerwą obiadową w godz. 13:00-14:00)
niedziela – 9:00-16:00 (z przerwą obiadową w godz. 13:00-14:00)
łącznie 16 godzin szkoleniowych.
W trakcie zajęć robione są regularnie ok. 15 minutowe przerwy.

Cena podstawowa: 990 zł – termin wpłaty do dnia 11 kwietnia 2023
Cena zniżkowa: 870 zł – warunek: wpłata całej kwoty do dnia 3 marca 2023

Ilość miejsc ograniczona, udział wg kolejności wpłat.
Na życzenie wystawiamy rachunki (dla osób prywatnych lub firm).
Uczestnicy kursu otrzymają materiały szkoleniowe w języku polskim.

Numer konta bankowego:
Instytut Medycyny Chińskiej, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470

Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: KOSMETOLOGIA – SUN PEILIN

Wykłady odbywają się w języku angielskim i tłumaczone są na język polski przez tłumacza dobrze znającego terminologię medycyny chińskiej i zachodniej.

Prof. dr Sun Peilin jest profesorem TCM na Guangxi University of Traditional Chinese Medicine oraz Jiangxi College of Traditional Chinese Medicine – obie uczelnie w Chinach, oraz Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia. W Gandawie prowadzi własną klinikę oraz wykłada w renomowanych szkołach TCM w wielu krajach oraz zapraszany jest jako prelegent na międzynarodowe kongresy TMC. Od początku 2012 roku jest również głównym wykładowcą i doradcą programowym w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie.
Prof. dr Sun Peilin jest autorem znanych książek: autorskich prac: „The Treatment of Pain with Chinese Herbs and Acupuncture” (jest również wydanie w języku niemieckim) i „Sports Medicine in TCM”, oraz “Management of Post-Operative Pain with Acupuncture” (razem z: Giovanni Maciocia) i “Bi Syndromes” (razem z: L. Vangermeersh).

1. W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji do dnia 11 kwietnia 2023 r. cała kwota wpisowego zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po tym terminie kwota wpisowego nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu; możliwe jest jedynie przeniesienie tej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika szkolenia).
2. W przypadku zbyt małej ilości uczestników zgłoszonych do dnia 11 kwietnia 2023 kurs może zostać odwołany. W takim przypadku osoby, które wpłaciły wpisowe otrzymają całą kwotę przelewem na konto bankowe i zostaną o tym poinformowane przez organizatora mailem lub telefonicznie.
Informacja o ewentualnym anulowaniu kursu podana zostanie także na stronie internetowej www.medycyna-chinska.com najpóźniej do dnia 18 kwietnia 2023 roku (brak informacji o anulowaniu szkolenia w terminie po 18 kwietnia 2023 oznacza, że seminarium odbędzie się).

Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

  Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nr telefonu*

  Temat

  Dodatkowe informacje

  Zi