down

KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE CHIŃSKIEJ

Prof. dr Sun Peilin
(Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia)

KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE CHIŃSKIEJ

KURS ONLINE

Zapraszamy do udziału w kursie na temat kosmetologii w medycynie chińskiej, prowadzonym autorsko przez chińskiego profesora dr Suna Peilina z Belgii.
W medycynie chińskiej uważa się, że piękno jest prawdziwym odzwierciedleniem wewnętrznej kondycji zdrowotnej. Kosmetologia TCM to piękno oparte na zdrowiu, które jest wynikiem kompleksowej dbałości o wygląd ludzi, ich wewnętrznych stanów ducha, temperamentu i zachowań zgodnych ze standardami zdrowia. Gdy istnieje dynamiczna równowaga między wyglądem, a wewnętrznymi narządami zang-fu, uzyskuje się piękno, które może trwać długo. Każdy sztucznie uzyskany wygląd jest tylko tymczasowy.

Podejście do kosmetologii w TCM:
– w wąski znaczeniu, odnosi się tylko do upiększania i modyfikacji twarzy lub twarzy i szyi,
– w szerokim znaczeniu, obejmuje upiększanie twarzy, brody i włosów, kształtów ciała, kończyn i umysłu.

Szczegółowy program kursu:
Chińska kosmetologia zwraca uwagę na cały organizm, ściśle związana jest z narządami zang-fu, meridianami, qi i Krwią. W zależności od indywidualnego stanu pacjenta można stosować kombinację doustnego lub zewnętrznego stosowania niektórych ziół, akupunktury, masażu i niektórych terapii dietetycznych. Metody TCM w kosmetologii są proste, łatwe, bezpieczne i niezawodne.

Zastosowania:
– Powiększanie i lifting piersi
– Wygładzanie i lifting twarzy
– Nawilżanie i spłycanie zmarszczek
– Utrata masy ciała
– Przybieranie na wadze
– Leczenie trądziku
– Leczenie trądziku różowatego
– Zarządzanie tłustą skórą
– Zarządzanie suchą skórą
– Poprawa włosów
– Nieświeży oddech i gorzki smak w ustach
– Pocenie się rąk i stóp
– Elegancki temperament itp.

Cena: 1200 zł

Na życzenie wystawiamy rachunki (dla osób prywatnych lub firm).
Uczestnicy kursu otrzymają materiały szkoleniowe w języku polskim.

Numer konta bankowego:
Instytut Medycyny Chińskiej, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470

Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: KOSMETOLOGIA – SUN PEILIN

Wykłady odbywają się w języku angielskim i tłumaczone są na język polski przez tłumacza dobrze znającego terminologię medycyny chińskiej i zachodniej.

Prof. dr Sun Peilin jest profesorem TCM na Guangxi University of Traditional Chinese Medicine oraz Jiangxi College of Traditional Chinese Medicine – obie uczelnie w Chinach, oraz Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia. W Gandawie prowadzi własną klinikę oraz wykłada w renomowanych szkołach TCM w wielu krajach oraz zapraszany jest jako prelegent na międzynarodowe kongresy TMC. Od początku 2012 roku jest również głównym wykładowcą i doradcą programowym w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie.
Prof. dr Sun Peilin jest autorem znanych książek: autorskich prac: „The Treatment of Pain with Chinese Herbs and Acupuncture” (jest również wydanie w języku niemieckim) i „Sports Medicine in TCM”, oraz “Management of Post-Operative Pain with Acupuncture” (razem z: Giovanni Maciocia) i “Bi Syndromes” (razem z: L. Vangermeersh).

UWAGA:
W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji z zakupu w terminie do 14 dni od chwili zakupu – cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na inny rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po dwóch tygodniach od daty zakupu i braku rezygnacji zostanie wysłany mailem link do nagrań kursu oraz link do pobrania skryptu w formacie pliku pdf.

Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

  Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nr telefonu*

  Temat

  Dodatkowe informacje

  Zi