down

DR RADHA THAMBIRAJAH

Dr Radha Thambirajah ukończyła studia medyczne Chinach w Shanghai Military Medical College w 1970, ze specjalizacją w akupunkturze. Była jednym z pionierów akupunktury poza Chinami. Jako pierwsza wprowadziła i upowszechniła klasyczną i tradycyjną medycynę chińską na Sri Lance i założyła tam Akademię Chińskiej Akupunktury.

Od 1984 r. mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie kontynuuje pracę kliniczną i naucza. Założyła też Akademię TMC w Berlinie z oddziałem w Barcelonie. Wykłada też w innych krajach w Europie, USA i Brazylii – w renomowanych szkołach TCM, uniwersytetach i akademiach medycznych oraz towarzystwach akupunktury. Wyszkoliła w Europie wielu lekarzy i terapeutów medycyny chińskiej.

Jest autorką dwóch znanych podręczników: “Cosmetic acupuncture and Dermatological Diseases” i “Energetics in Acupuncture”.

Prowadzi własną klinikę Anglii, w Sutton Coldfield, West Midlands.

Dr Radha Thambirajah uznawana jest za jedną z najbardziej doświadczonych i najwybitniejszych nauczycieli akupunktury TMC na świecie. Wykłady prowadzi w tradycyjnym chińskim stylu, ucząc metodą opartą na doświadczeniu i praktyce. Jej kursy są znakomicie przygotowane, żywe, pełne humoru i interaktywne.