down

Dietetyka – 4 części – webinary

dr Agnieszka Krzemińska

DIETETYKA PROFILAKTYCZNA I LECZNICZA
WG MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

4 CZĘŚCI – ŁĄCZNIE 120 GODZ. EDUKACYJNYCH

Zapraszamy do udziału w edycji internetowej kursu dietetyki tradycyjnej medycyny chińskiej – wiedza uzyskana na kursie pozwala na praktyczne stosowanie dietetyki TMC w celach profilaktyki zdrowotnej i do prostej, ale w wielu przypadkach bardzo skutecznej terapii. Kurs prowadzony jest autorsko przez dr Agnieszkę Krzemińską, doświadczoną wykładowczynię i terapeutkę medycyny chińskiej, specjalizującą się w dietetyce chińskiej i farmakologii chińskiej.

PROGRAM KURSU:
Wprowadzenie w problematykę medycyny chińskiej i dietetyki TMC (paradygmat, terminologia TMC); profilaktyczne i terapeutyczne znaczenie dietetyki w medycynie chińskiej.
Omówienie każdego z pięciu elementów i zastosowania różnych produktów spożywczych oraz przypraw i ziół w kontekście profilaktyki zdrowotnej i terapii.
Omówienie diagnostyki różnicowej.
Łącznie 120 godzin edukacyjnych, plus 6 sesji 3-godzinnych przeznaczonych na pytania i odpowiedzi oraz dodatkowe rozwinięcia niektórych tematów (łącznie dodatkowo 18 godzin edukacyjnych).

plus 6 trzygodzinnych sesji konsultacyjnych (dodatkowo 6×3 czyli 18 godzin).

Sesje konsultacyjne należy oglądać w następującej kolejności: nr 1, wprowadzająca – przed pierwszą 4-dniową częścią. Sesje nr 2, 3, 4, 5 – po każdej 4-dniowej części. Sesja nr 6, podsumowująca – przed egzaminem online.


Szczegółowy program kursu: >>> zobacz

Kurs składa się licznych nagrań webinarów, każdy o długości ok. 1,5-2 godz. Dostęp do nagrań do każdej 4-dniowej części kursu udzielany jest na miesiąc (a w przypadku wykupienia całości kursu – 5 miesięcy
W ramach kursu uczestnicy otrzymują też materiały szkoleniowe w formie plików PDF.
Cały kurs kończy się egzaminem online płatnym oddzielnie w kwocie 180 zł.
Po zdaniu egzaminu wystawiamy zaświadczenia ukończenia kursu.

CENA: 1200 zł – za pojedynczą sesję.
CENA ZNIŻKOWA: 4200 zł – w przypadku wykupienia całego kursu (4 sesje czterodniowe).
Na życzenie wystawiane są faktury bez VAT.

Opłaty za kurs prosimy wpłacać na Konto Organizatora Kursu:
Instytut Medycyny Chińskiej, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470
Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: DIETETYKA

dr Agnieszka Krzemińska

Dr Agnieszka Krzemińska, doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa ogólnego (Instytut Językoznawstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, 2003), oraz ukończyła Podyplomowe Studium Komunikacji Społecznej (Politechnika Wrocławska, 1996).
         Jest absolwentką czteroletniego kursu tradycyjnej medycyny chińskiej (Marek Kalmus Consulting / Instytut Avicenna, Kraków 2001-2005). Ponadto ukończyła liczne szkolenia zaawansowane z zakresu TMC:
– trzyletni kurs specjalistyczny diagnostyki różnicowej w tradycyjnej medycynie chińskiej (Instytut Avicenna / Instytut  Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia, Kraków 2008-2011)
– Studium Dietetyki i Żywienia Człowieka (Uniwersytet Przyrodniczy, 2011)
        Uczestniczyła w kilkudziesięciu seminariów monograficznych, poświęconych akupunkturze i ziołolecznictwu według tradycyjnej medycyny chińskiej – zarówno w Polsce, jaki za granicą. Odbyła też liczne staże kliniczne i szkolenia zawodowe w kilku renomowanych chińskich uniwersytetach TMC.
         Dr Agnieszka Krzemińska od wielu lat zajmuje się dietetyką i fitoterapią oraz medycyną i filozofią Wschodu. W różnych formach przyczynia się do propagowania wiedzy o naturalnych metodach utrzymania zdrowia i zapobiegania chorobom:
– prowadzi liczne kursy z dietetyki według tradycyjnej medycyny chińskiej w Polsce, wykłada też za granicą,
– jest doświadczoną konsultantką w zakresie dietetyki i ziołolecznictwa w oparciu o zasady tradycyjnej medycyny chińskiej
– tłumaczy literaturę fachową i seminaria specjalistyczne z zakresu medycyny chińskiej,
– pracuje jako wolontariusz we Free Clinic przy klasztorze Benchen w Katmandu,
– jest autorką interdyscyplinarnych publikacji z pogranicza antropologii medycyny, psychologii emocji i semantyki kognitywnej (na temat zbieżności między językowym obrazem ciała i emocji we frazeologii i metaforyce języków indoeuropejskich a koncepcją człowieka według tradycyjnej medycyny chińskiej).
– jest wykładowcą na Międzynarodowym Kongresie Medycyny Chińskiej w Krakowie.

UWAGA:

UWAGA: W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji z zakupu w terminie do 14 dni od chwili zakupu – cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na inny rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po dwóch tygodniach od daty zakupu i braku rezygnacji zostanie wysłany mailem link do nagrań kursu oraz link do pobrania skryptu w formacie pliku pdf.

Zapraszamy do przeglądania strony internetową www.medycyna-chinska.com  gdzie można znaleźć więcej szczegółów na temat różnych organizowanych przez nas kursów medycyny chińskiej i dietetyki.

Zapraszamy do Centrum Medycyny Chińskiej w Krakowie, ul. Warszawska 1, gdzie można m.in. uzyskać porady dietetyczne wg zasad medycyny chińskiej – rejestracja: tel. 884-988-887.
Więcej informacji o Centrum Medycyny Chińskiej: www.medycynachinska.org

Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. +48 503-150-462
Marek Kalmus, kom. +48 502-090-301
email: kursy@medycyna-chinska.com

  Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nr telefonu*

  Temat

  Dodatkowe informacje