down

Bóle i choroby w obrębie głowy i szyi – leczenie akupunkturą

BÓLE I CHOROBY W OBRĘBIE GŁOWY I SZYI

– LECZENIE AKUPUNKTURĄ

 

dr Radha Thambirajah (Wielka Brytania)

 

……………………. (sobota-niedziela)

 

MIEJSCE: Kraków, Al. Krasińskiego 1-3, SDH „Jubilat”, sala konferencyjna, VII piętro.
Seminarium odbędzie się w godzinach: sobota godz. 10:00-13:30 i 15:30-19:00, niedziela godz. 9:00-13:00 i 14:30-17:00.

PROGRAM:
Dwudniowe seminarium weekendowe poświęcone będzie wielu powszechnym dolegliwościom i chorobom występującym w obrębie głowy i szyi. Omówione będą:
– bóle głowy o naturze yin i yang w czterech rejonach głowy, ich diagnostyka różnicowa oraz leczenie;
– bóle twarzy, neuralgia, bóle zębów, napięciowe bóle głowy oraz bóle głowy związane z menstruacją itp.;
– neuralgia nerwu trójdzielnego, ostre i chroniczne zapalenie zatok, katar sienny, zaburzenia czynności stawu skroniowo-żuchwowego,
– bóle szyi i ramion,
– problemy ze słuchem łącznie z szumami usznymi,
– najczęściej występujące choroby oczu itp.

Zajęcia praktyczne – pacjenci kliniczni: Kilka osób cierpiących na wyżej wymienione dolegliwości i choroby może być pacjentami klinicznymi podczas seminarium pod warunkiem, że wyrażą pisemną zgodę na publiczne badanie oraz zabieg akupunktury i technik z nią związanych. Wszystkie powszechnie używane punkty na twarzy, szyi i ramionach mogą być lokalizowane i nakłuwane przez wykładowcę i uczestników kursu. Organizator prowadzi listę osób chcących być pacjentami podczas seminarium i ustala terminy/godziny.

Wykłady odbywają się w języku angielskim i tłumaczone są na język polski przez tłumacza dobrze znającego terminologię medycyny chińskiej i zachodniej.

Cena  seminarium: ……………. zł
Kurs odbędzie się – są jeszcze wolne miejsca

Numer konta bankowego:
Instytut Medycyny Chińskiej, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470
Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: BÓLE GŁOWY I KARKU

Cena seminarium nie zawiera kosztów noclegu i wyżywienia.
Na życzenie wystawiane są rachunki.
Ilość miejsc ograniczona, udział wg kolejności wpłat.

UWAGA:
1. W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji do dnia 11 kwietnia 2014 r. cała wpłacona kwota zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po tym terminie wpłata nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji seminarium; możliwe jest jedynie przeniesienie tej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika seminarium).
2. W przypadku zbyt małej ilości uczestników zgłoszonych do dnia 11 kwietnia 2014 seminarium może zostać odwołane. W takim przypadku osoby, które opłaciły seminarium zostaną o tym poinformowane przez organizatora mailem lub telefonicznie. Osoby, które będą jednak w takiej sytuacji chciały zrezygnować z seminarium otrzymają zwrot całej kwoty przelewem na konto bankowe.
Informacja o ewentualnym przesunięciu terminu rozpoczęcia seminarium lub jego anulowaniu podana zostanie także na stronie internetowej www.medycyna-chinska.com najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2014 r. (brak informacji o anulowaniu seminarium w terminie po 15 kwietnia 2014 oznacza, że seminarium odbędzie się).

Dr Radha Thambirajah ukończyła studia medyczne Chinach w Shanghai Military Medical College w 1970 roku, ze specjalizacją w akupunkturze. Jako pierwsza wprowadziła i upowszechniła TMC na Sri Lance i założyła tam Akademię Chińskiej Akupunktury.
Od 1984 r. mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie kontynuuje pracę kliniczną i naucza. Wykłada też w wielu krajach w Europie, USA i Brazylii w renomowanych szkołach TCM, uniwersytetach i towarzystwach akupunktury. Jest autorką dwóch książek: Cosmetic Acupuncture and Dermatological Diseases i Energetics in Acupuncture. Prowadzi własną klinikę w Sutton Coldfield, West Midlands, Anglia.
Dr Radha Thambirajah uznawana jest za jednego z najbardziej doświadczonych i najwybitniejszych nauczycieli akupunktury w Europie. Zapraszana jest na liczne międzynarodowe kongresy i seminaria TMC. W naszym Instytucie wykłada od 2011 roku, a jej wykłady cieszą się wielkim uznaniem.

 Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com