down

Astrologia w medycynie chińskiej

CZTERY FILARY PRZEZNACZENIA

Ba-Zi – Diagram urodzeniowy

i astrologia chińska w TMC

 

Aaron Zizov, Dipl. Ac. & C.Hb. (Izrael)

 

Kraków, 6-8 marca 2020 (piątek-niedziela)

 

Zapraszamy do udziału w trzydniowym kursie poświęconym zastosowaniom chińskiej astrologii w diagnostyce i leczeniu metodami medycyny chińskiej.
Kurs przeznaczony jest dla osób znających co najmniej podstawy medycyny chińskiej oraz dla już praktykujących TMC i chcących poszerzyć swoją wiedzę.

 

PROGRAM:
W czasie pierwszych dwóch dni (sobota-niedziela) przedstawiona zostanie teoria Czterech Filarów Przeznaczenia dotycząca chińskiego konstytytucyjno-energetycznego „odpowiednika  kodu DNA”. Koncepcja ta oparta jest na analizie diagramu urodzeniowego pacjenta w oparciu o metody chińskiej astrologii i zastosowanie tego do diagnozy i leczenia metodami medycyny chińskiej.
Czas narodzin to wg astrologii chińskiej moment, w którym uzyskujemy unikalny kod energetyczny związany z aktualnym stanem wszechświata, oraz indywidualne „umocowanie” w 60-letnim cyklu astrologicznym korespondującym z cyklami 10 lat, roku, miesiąca, dnia i godziny. Związany z tym jest cykl 5-ciu Przemian. Wszystko to ma wpływ na nasze życie. Poprzez analizę osobistej mapy urodzeniowej można zidentyfikować u każdej osoby jej indywidualne  konflikty, trudności i zdolności oraz poznać potencjał energetyczny każdego z elementów.

Znając mapę Czterech Filarów Przeznaczenia można sobie lub pacjentowi odpowiedzieć na pytania:
– Kim jestem?
– Który Element jest silniejszy, a który słabszy?
– Jaki jest mój potencjał?
– W czym jestem dobry, a czym nie powinienem się zajmować?
– Na co zwracam uwagę w relacjach?
– Jak traktuję pieniądze i posiadane dobra?
– Jak powinienem się wyrażać na zewnątrz?

Kolejno omówione będą następujące tematy:

 1. Wprowadzenie do chińskiej astrologii (chiński zodiak, 10 niebiańskich pni i 12 ziemskich konarów, cykle 60-letnie, 12  etapów życia związanych z energiami każdego z elementów)
 2. Cztery Filary Przeznaczenia (filar roku, miesiąca, dnia i godziny)
 3. „Dzień mistrzowski” i Profile osobowości (powiązania i kolizje, silny/słaby, sezonowe aspekty, typy odpowiadające każdemu z Elementów)
 4. Relacje między dniem mistrzowskim i innymi (odpowiedniość, wydajność/twórczość, bogactwo, moc, wsparcie)
 5. Korzenie bogactwa i chorób według mapy (w oparciu o: Elementy, narządy wewnętrzne, cykle kontrolny i wspierający).

Trzeciego dnia (poniedziałek) odbędą się praktyczne ćwiczenia w zastosowaniu poznanej teorii. Pacjentami mogą być albo uczestnicy szkolenia cierpiący na konkretne dolegliwości, lub osoby z zewnątrz zaproszone przez uczestników warsztatu klinicznego (w porozumieniu z organizatorem szkolenia).

MIEJSCE KURSU:
Kraków, SDH Jubilat, Al. Krasińskiego 1-3, sala konferencyjna, VII piętro.
Godziny zajęć: piątek: 10:00-13:00 i 15:00-19:00, sobota 9:00-12:30 i 14:30-18:00, niedziela: 9:00-12:00 i 13:00-16:00.

CENA:
Cena podstawowa: 1190 zł. Cała kwota lub zaliczka w kwocie 490płatne najpóźniej do dnia  16 stycznia 2020 roku.
Cena zniżkowa: 1040 zł, w przypadku opłacenia całości kursu w terminie do dnia 13 grudnia 2019 roku.

Zapisy według kolejności wpłat.
Cena nie obejmuje zakwaterowania i wyżywienia.
Na życzenie wystawiane są faktury bez VAT (indywidualne i dla firm)

Opłaty za kurs prosimy wpłacać na Konto Organizatora:
Instytut Medycyny Chińskiej
, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470
Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: BA-ZI – ASTROLOGIA W TMC

Aaron ZizovAARON ZIZOV, Dipl. Ac. & C.Hb.  studiował akupunkturę, chińskie ziołolecznictwo oraz masaż Shiatsu w College of Alternative Medicine w Ramat Gan w Izraelu. W 2008 roku odbył też profesjonalny staż kliniczny w Chinach w Zhe Jiang Provincial Hospital, oraz praktykował w Chinach w prywatnej klinice w zakresie ginekologii i akupunktury kosmetycznej. W 2009 roku studiował w Izraelu „Chińską astrologię Czterech Filarów Przeznaczenia” pod kierunkiem dr Josepha Ju (USA).
Od 2003 roku Aaron Zizov pracuje jako akupunkturzysta i masażysta Shiatsu w Tel Avivie i Jerozolimie. W swojej pracy stosuje akupunkturę, masaż i chińskie ziołolecznictwo oraz dietetykę TMC. W latach 2009-2011 był dyrektorem Wydziału Medycyny Chińskiej w Klinice Włosów w Tel Avivie – największym w Izraelu centrum tego typu. Aktualnie pracuje w klinice Maccabi Healthcare. Od 2003 roku prowadzi też prywatną praktykę, specjalizując się w ginekologii TMC, akupunkturze kosmetycznej, leczeniu bólu i problemów ortopedycznych.
Aaron Zizov zapraszany jest jako wykładowca na międzynarodowe kongresy. Prowadzi kursy akupunktury kosmetycznej i prywatnie naucza akupunktury oraz diagnostyki chińskiej. Jest też autorem książki „The beauty secrets of Chinese Medicine”. Od 2015 wykłada również w naszym Instytucie.

UWAGA:
1. W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji do dnia  16 stycznia 2020 r. cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na inny rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po tym terminie wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu; możliwe jest jedynie przeniesienie tej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu).
2. W przypadku zbyt małej ilości uczestników którzy dokonali przedpłaty do dnia 16 stycznia 2020 r. kurs zostanie anulowany, a osoby, które dokonały wpłaty otrzymają całą wpłaconą kwotę przelewem na konto, z którego dokonały wpłaty.
Informacja o ewentualnym anulowaniu kursu podana zostanie także na stronie internetowej www.medycyna-chinska.com  najpóźniej do dnia  23 stycznia 2020 r.

  Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

  Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nr telefonu*

  Temat

  Dodatkowe informacje