down

Alergie i nietolerancje pokarmowe

Prof. dr Sun Peilin
(Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia)

Alergie i nietolerancje pokarmowe wg medycyny chińskiej

KURS ONLINE

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu trzeciego stopnia prowadzonym autorsko przez chińskiego profesora dr Suna Peilina. Alergie i nietolerancje pokarmowe to temat niezwykle ważny m.in. w kontekście błędów żywieniowych, coraz bardziej przetworzonej żywności, skażenia środowiska, niezdrowego trybu życia, a co za tym idzie – chorób z tym związanych.

Program kursu:
Alergia pokarmowa jest niekorzystną reakcją immunologiczną na białka pochodzące z pożywienia. W rzeczywistości wielu pacjentów szuka w tradycyjnej medycynie chińskiej leczenia oraz wsparcia.
W nowoczesnej medycynie kluczowym leczeniem jest immunoterapia lub unikanie pewnych rodzajów pokarmu. Jednakże TCM utrzymuje, że jeśli występuje nierównowaga w środowisku wewnętrznym, to powoduje ona dysfunkcje i formowanie się gorąca we krwi, akumulację wilgotnego śluzu i tworzenie toksycznego gorąca oraz wiatru wątroby. Jeśli równowaga wewnętrzna zostanie przywrócona, to alergie i nietolerancje pokarmowe będą pod kontrolą. Na kursie omówione będą: etiologia, patologia, symptomy kliniczne, różnicowanie symptomów oparte na chińskiej diagnostyce oraz leczenie akupunkturą i ziołami chińskimi oraz ewentualne zalecenia dietetyczne.

Wykład odbywa się w języku angielskim i tłumaczony jest na język polski przez tłumacza dobrze znającego terminologię medycyny chińskiej i zachodniej.
Uczestnik otrzymuje dostęp do nagrania video na okres miesiąca oraz skrypt w języku polskim – do ściągnięcia z platformy internetowej.

Cena: 1200 zł
Na życzenie wystawiamy faktury bez VAT (dla osób prywatnych lub firm).

Numer konta bankowego:
Instytut Medycyny Chińskiej, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470
Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: ALERGIE POKARMOWE

Prof. dr Sun Peilin jest profesorem TCM na Guangxi University of Traditional Chinese Medicine oraz Jiangxi College of Traditional Chinese Medicine – obie uczelnie w Chinach, oraz Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia. W Gandawie prowadzi własną klinikę oraz wykłada w renomowanych szkołach TCM w wielu krajach oraz zapraszany jest jako prelegent na międzynarodowe kongresy TMC. Od początku 2012 roku jest również głównym wykładowcą i doradcą programowym w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie.
Prof. dr Sun Peilin jest autorem znanych książek: autorskich prac: „The Treatment of Pain with Chinese Herbs and Acupuncture” (jest również wydanie w języku niemieckim) i „Sports Medicine in TCM”, oraz “Management of Post-Operative Pain with Acupuncture” (razem z: Giovanni Maciocia) i “Bi Syndromes” (razem z: L. Vangermeersh).

UWAGA:
W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji z zakupu w terminie do 14 dni od chwili zakupu – cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na inny rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po dwóch tygodniach od daty zakupu i braku rezygnacji zostanie wysłany mailem link do nagrań kursu oraz link do pobrania skryptu w formacie pliku pdf.

Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

  Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres email*

  Nr telefonu*

  Temat

  Dodatkowe informacje

  Zi