down

Płodność mężczyzny

dr Agnieszka Krzemińska
(Herbarium, Poznań)

PŁODNOŚĆ MĘŻCZYZNY
2-godzinny webinar online

27 października 2020, godz. 18.00-20.00

Zapraszamy do udziału w kolejnym krótkim 2-godzinnym webinarze online prowadzonym autorsko przez dr Agnieszkę Krzemińską. Płodność mężczyzny to temat niezwykle ważny współcześnie w kontekście m.in. skażenia środowiska, otaczającej nas chemii, stresu, błędów odżywiania i trybu życia.

Program wykładu:

1. wprowadzenie – fizjologia układu rozrodczego mężczyzny

2. czynniki warunkujące płodność mężczyzny

3. przyczyny zaburzeń płodności w XXI wieku

4. przyczyny zaburzenia erekcji – perspektywa biomedyczna i perspektywa TCM

5. żywieniowe i ziołowe środki poprawy parametrów płodności mężczyzny

Uczestnicy kursu otrzymają skrypty w języku polskim.

Cena podstawowa: 150 zł
Termin wpłat najpóźniej do 23 października 2020 r.
W przypadku dokonania wpłaty w terminie późniejszym, prosimy o jak najszybsze przesłanie mailem dowodu wpłaty.
Ilość miejsc ograniczona, udział wg kolejności wpłat.
Na życzenie wystawiane są faktury bez VAT.

Numer konta bankowego:
Instytut Medycyny Chińskiej, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470
Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: PŁODNOŚĆ MĘŻCZYZNY

MIEJSCE KURSU:
Platforma ClickMeeting (www.clickmeeting.com ) – osoby mające opłacony udział w webinarze otrzymują dzień wcześniej mailem link wraz indywidualnym tokenem do zalogowania się.

Godziny zajęć: wtorek 27 października, godz. 18:00-20:00
W trakcie webinaru może odbyć się jedna lub dwie krótkie (max. 5 minut) przerwy.
Będzie można zadawać pytania wykładowcy.

Dr Agnieszka Krzemińska, doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa ogólnego (Instytut Językoznawstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, 2003), oraz ukończyła Podyplomowe Studium Komunikacji Społecznej (Politechnika Wrocławska, 1996).
Jest absolwentką czteroletniego kursu tradycyjnej medycyny chińskiej (Marek Kalmus Consulting / Instytut Avicenna, Kraków 2001-2005). Ponadto ukończyła liczne szkolenia zaawansowane z zakresu TMC:
trzyletni kurs specjalistyczny diagnostyki różnicowej w tradycyjnej medycynie chińskiej (Instytut Avicenna / Instytut  Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia, Kraków 2008-2011)
– Studium Dietetyki i Żywienia Człowieka (Uniwersytet Przyrodniczy, 2011)
Uczestniczyła w kilkudziesięciu seminariów monograficznych, poświęconych akupunkturze i ziołole-cznictwu według tradycyjnej medycyny chińskiej – zarówno w Polsce, jaki za granicą. Odbyła też liczne staże kliniczne i szkolenia zawodowe w kilku renomowanych chińskich uniwersytetach TMC.

Dr Agnieszka Krzemińska od wielu lat zajmuje się dietetyką i fitoterapią oraz medycyną i filozofią Wschodu. W różnych formach przyczynia się do propagowania wiedzy o naturalnych metodach utrzymania zdrowia i zapobiegania chorobom:
– prowadzi liczne kursy z dietetyki według tradycyjnej medycyny chińskiej w Polsce i za granicą
– jest doświadczoną konsultantką w zakresie dietetyki i ziołolecznictwa w oparciu o zasady tradycyjnej medycyny chińskiej
– tłumaczy literaturę fachową i seminaria specjalistyczne z zakresu medycyny chińskiej
– pracuje jako wolontariusz we Free Clinic przy klasztorze Benchen w Katmandu
– jest autorką interdyscyplinarnych publikacji z pogranicza antropologii medycyny, psychologii emocji i semantyki kognitywnej (na temat zbieżności między językowym obrazem ciała i emocji we frazeologii i metaforyce języków indoeuropejskich a koncepcją człowieka według tradycyjnej medycyny chińskiej)
– jest wykładowcą na Międzynarodowym Kongresie Medycyny Chińskiej w Krakowie.

UWAGA:
1. W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji do dnia 23 października 2020 r. cała kwota wpisowego zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po tym terminie kwota wpisowego nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu; możliwe jest jedynie przeniesienie tej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika szkolenia).
2. W przypadku zbyt małej ilości uczestników zgłoszonych do dnia 23 października 2020 kurs może zostać odwołany. W takim przypadku osoby, które opłaciły wykład otrzymają całą kwotę przelewem na konto bankowe i zostaną o tym poinformowane przez organizatora mailem lub telefonicznie.
Informacja o ewentualnym anulowaniu kursu podana zostanie także na stronie internetowej www.medycyna-chinska.com najpóźniej do dnia 26 października 2020 roku (brak informacji o anulowaniu szkolenia w terminie po 26 października 2020 oznacza, że kurs odbędzie się).

Kontakt i dodatkowe informacje:

Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

Imię*

Nazwisko*

Adres email*

Nr telefonu*

Temat

Dodatkowe informacje