down

Otyłość i kontrola wagi

Prof. dr Sun Peilin

 

(Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia)

 

 

Otyłość i kontrola wagi
– terapia metodami medycyny chińskiej

 

 

18-19 kwietnia 2020

 

 

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu trzeciego stopnia prowadzonym autorsko przez chińskiego profesora dr Suna Peilina. Otyłość i kontrola wagi to temat niezwykle ważny w kontekście światowej epidemii otyłości i chorób z tym związanych.

Z uwagi na epidemię COVID-19 kurs odbędzie się w formie webinaru poprzez platformę internetową ClickMeeting – zaproszenia z linkiem do logowania do platformy, oraz e-maile ze skryptem, zostaną wysłane e-mailem do każdego, kto opłacił udział w kursie.

Prosimy o zarejestrowanie się i dołączenie do webinaru najlepiej ok. 1 godziny wcześniej, by sprawdzić działanie platformy (ok. 10 minut przed webinarem będziemy musieli zprzestać odbierania telefonów i maili dotyczących problemów z logowaniem). Na samym początku webinaru zostanie przeprowadzone krótkie szkolenie, jak efektywnie korzystać z platformy ClickMeeting.

Godziny zajęć:
Sobota 10:00-19:00 (z przerwą na obiad w godz. 13:00-15:00),
Niedziela 9:00-16:30 (z przerwą na obiad w godz. 13:00-15:00
łącznie 16 godzin szkoleniowych.

Program kursu:
Kontrola wagi odnosi się zarówno do utrzymywania pożądanej wagi, jak również do unikania nadmiernej utraty lub przyrostu wagi, a szczególnie ważna jest w tym ostatnim przypadku. Kontrola wagi jest jednym z bardziej kontrowersyjnych i interesujących tematów współczesnego świata.

W ramach kursu omówiona będzie nie tylko wiedza o przeliczaniu kalorii, ale również przedstawiona będzie teoria TCM z punktu widzenia etiologii, patologii oraz zarządzaniu utratą i przybieraniem na wadze. Różnicowanie syndromów oparte na patologii narządów wewnętrznych i diagnostyce medycyny chińskiej będzie przedstawione bardzo przejrzyście, aby móc wybrać odpowiednie leczenie. Zasady terapii uwzględniać będą: akupunkturę, zioła chińskie oraz wskazówki dietetyczne.

Wykłady odbywają się w języku angielskim i tłumaczone są na język polski przez tłumacza dobrze znającego terminologię medycyny chińskiej i zachodniej.

Uczestnicy kursu otrzymają skrypty w języku polskim, a na zakończenie – zaświadczenia MEN-owskie i zaświadczenia Instytutu Medycyny Chińskiej potwierdzające udział w kursie.

Uczestnicy kursu mogą zgłosić organizatorowi pacjentów {maksymalnie trzech) do publicznego zdiagnozowania, omówienia i terapii podczas kursu (e-mailem: kursy@medycyn-chinska.com lub mkalmus@medycyna-chinska.com ) pacjenci muszą wyrazić pisemną zgodę na publiczne badanie i ewentualny zabieg akupunktury.

Cena podstawowa: 850 zł
Zaliczka: 400 zł – wpłata zaliczki lub całej kwoty nie później niż do dnia 20 lutego 2020
Cena zniżkowa: 750 zł – wpłata nie później niż do dnia 20 stycznia 2020

Na życzenie wystawiamy faktury bez VAT (dla osób prywatnych lub firm).

Numer konta bankowego:
Instytut Medycyny Chińskiej, 31-161 Kraków, ul. Szlak 14/12
Alior Bank, rachunek nr: 65 2490 0005 0000 4500 6348 0470
Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: OTYŁOŚĆ

 

Prof. dr Sun Peilin jest profesorem TCM na Guangxi University of Traditional Chinese Medicine oraz Jiangxi College of Traditional Chinese Medicine – obie uczelnie w Chinach, oraz Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia. W Gandawie prowadzi własną klinikę oraz wykłada w renomowanych szkołach TCM w wielu krajach oraz zapraszany jest jako prelegent na międzynarodowe kongresy TMC. Od początku 2012 roku jest również głównym wykładowcą i doradcą programowym w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie.
Prof. dr Sun Peilin jest autorem znanych książek: autorskich prac: „The Treatment of Pain with Chinese Herbs and Acupuncture” (jest również wydanie w języku niemieckim) i „Sports Medicine in TCM”, oraz “Management of Post-Operative Pain with Acupuncture” (razem z: Giovanni Maciocia) i “Bi Syndromes” (razem z: L. Vangermeersh).

 UWAGA:
1. W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji do dnia 20 lutego 2020 cała kwota wpisowego zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po tym terminie kwota wpisowego nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu; możliwe jest jedynie przeniesienie tej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu).
2. W przypadku zbyt małej ilości uczestników zgłoszonych do dnia 20 lutego 2020 kurs może zostać odwołany. W takim przypadku osoby, które wpłaciły wpisowe otrzymają całą kwotę przelewem na konto bankowe i zostaną o tym poinformowane przez organizatora mailem lub telefonicznie. Informacja o ewentualnym anulowaniu kursu lub przeniesieniu go na inny termin podana zostanie także na stronie internetowej www.medycyna-chinska.com najpóźniej do dnia 27 lutego 2020 roku (brak informacji o anulowaniu kursu w terminie po 27 lutego 2020 oznacza, że kurs odbędzie się).
3. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem szkoleń

 

Kontakt i dodatkowe informacje:
Bożena Miczulska-Kalmus, kom. 503-150-462
Marek Kalmus, kom. 502-090-301
tel./fax 12 633-81-60
email: kursy@medycyna-chinska.com

Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

Imię*

Nazwisko*

Adres email*

Nr telefonu*

Temat

Treść wiadomości

Zi